درباره ما

ایزو ۱۰۰، اولین تعمیرگاه تخصصی دوربین های گوپرو (GoPro) است که بیش از یک دهه تجربه در حوزه تعمیرات دوربین های دیجتال دارد. با توجه به اینکه تمامی افراد علاقه مند هستند در هنگام بروز مشکل برای دوربین خود، به مرکزی تخصصی در آن زمینه مراجعه کنند و به دلیل عدم وجود پشتیبان مطمئن برای تعمیر دوربین های گوپرو، این مجموعه برآن شد تا با فراهم کردن قطعات اصلی گوپرو به مشتریان بهترین خدمات را ارایه کند. در کنار گسترش دوربین های گوپرو، استفاده از پهپاد نیز افزایش یافته و این مرکز در تلاش است تا به مرجعی مطمئن برای تعمیر این لوازم تبدیل شود. هدف مجموعه ایزو ۱۰۰، تضمین کیفیت اصلی قطعات است و به همین منظور قطعات تعویض شده را سه ماه گارانتی می کند.

در کنار تعمیرات تخصصی دوربین های دیجیتال (اعم از گوپرو)، سایت تخصصی عکاسی ایزو ۱۰۰، در آبان ماه سال ۱۳۹۴  با هدف در اختیار قراردادن اطلاعات و اخبار به عکاسان و علاقه مندان به این رشته راه اندازی گردید.

هدف ما اطلاع رسانی تخصصی عکاسی و تکنولوژی های جهان می باشد و از آنجا که پایگاه های اینترنتی یکی از فراگیرترین و پرمخاطب ترین رسانه در این زمینه می باشد، کار خود را با تاکید بر کیفیت مطالب و سودمندی آنها، آغاز نمودیم.

با توجه به اینکه رسانه جامعی به زبان فارسی برای اخبار و مقالات به روز وجود ندارد، ما مقالاتی که در سراسر دنیا توسط متخصصین و عکاسان نوشته شده اند را انتخاب نموده و ترجمه می نماییم تا شما بتوانید از آخرین اخبار تکنولوژی ها، تکنیک های عکاسی و … بهره مند شوید.

همچنین با تولید محتوا در زمینه بررسی فنی دوربین ها، بررسی قطعات فنی دوربین  و … امید است که بتوانیم مرجعی برای مطالعه شما در زمینه عکاسی باشیم.